Poznaj naszych fachowców

Andrzej Ratajczak

Branża: Naprawa Pralek

Miejscowość: Poznań

Pralki naprawiam od 1989 roku. W 2007 roku zostałem laureatem konkursu 'NAJLEPSZE W POLSCE' za naprawę pralek automatycznych.

Bartłomiej Przeor

Branża: Łódź

Miejscowość: Usługi Hydrauliczne

Około 8 lat pracy w branży instalacji sanitarnych na stanowiskach: asystent projektanta (1,5 roku), inżynier budowy (3,5 roku), hydraulik (3 lata) w zakresie instalacji, sieci i urądzen wodno-kanalizacyjnych, gazowych i wentylacyjnych oraz klimatyzacji.

Beata Wołoszyn

Branża: Usługi Sprzątania

Miejscowość: Warszawa

Sprzątanie domów, mieszkań, biur, spółdzielni mieszkaniowych jak i wspólnot, sprzątanie pobudowlane i poremontowe, dbanie o czystość we wszelkiego rodzaju budynkach w środku jak i na zewnątrz, mycie okien, doczyszczanie wszelkiego rodzaju nawet klatki schodowej.

Damian Skrobocz

Branża: Naprawa Pralek

Miejscowość: GOP

Lat 48, naprawą sprzętu AGD zajmuję się od 1981 roku. Jest to mój zawód wyuczony. Interesuję się sportem, filmem, nowościami technicznymi.

Daniel Cioć

Branża: Naprawa Pralek i Zmywarek

Miejscowość: Lublin

Pracuję w autoryzowanym serwisie AGD. Z wykształcenia jestem elektronikiem i jednocześnie jest to moja pasja. Naprawa różnego rodzaju urządzeń elektronicznych i zadowolenie Klienta dają mi ogromną satysfakcję. Lubię to robić dlatego ciągle się uczę i rozwijam.

Dariusz Kuczyński

Branża: Usługi Hydrauliczne

Miejscowość: Białystok

Technik budowlany spec od wewnętrznych instalacji sanitarnych. Doświadczenie przy budowie nowych i remontach instalacji wod-kan, instaluję biologiczne, oczyszczalnie ścieków, naprawy urządzeń sanitarnych oraz c.o. Wolny czas spędzam na żeglowaniu oraz wędkowaniu.